Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy

Pro odstoupení od smlouvy v zákonem stanovené lhůtě 14 dnů se vztahuje:

Spotřebitel je oprávněn bez uvedení důvodu odstoupit od smlouvy do 14 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží. Záměr odstoupit od smlouvy oznámí kupující prodávajícímu co nejdříve, a to písemně e-mailem na info@jashome.cz. Je třeba, abyste nás o vrácení zboží předem informovali, následně Vám zašleme potvrzení o přijetí a vyzveme Vás k jeho odeslání. Náklady na vrácení zboží nese spotřebitel, tedy kupující. Zboží doporučujeme vrátit v originálním balení, nepoužívané a nepoškozené.

Odstoupit od kupní smlouvy není možné, bylo-li zboží zakoupeno na IČO. Vztahy mezi právnickými osobami se řídí ustanoveními obchodního zákoníku (zák. č. 513/1991 Sb.) V případě, že zboží nakupujete v souvislosti s vaší podnikatelskou činností (o čem rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení nevzniká, nakolik obchodní zákoník tuto možnost neumožňuje.

Prosíme Vás při vrácení zboží zabezpečit balíky takovým způsobem, aby nedošlo během přepravy k jeho poškození (bublinková fólie, výplň balíku, označení speciálním štítkem, pojištění zásilky, apod.) Informujte se prosím u kurýrní nebo poštovní služby ohledně odeslání! Toto doporučení je zvláště potřebné u zboží, které je křehké (zrcadla, skla a keramika).

Pokud máte zboží jakkoli poškozeno, je nutné předem kontaktovat info@jashome.sk a poškození zdokumentovat fotografiemi. Za předpokladu splnění výše uvedených podmínek Vám bude uhrazená částka za zboží vrácena na Váš bankovní účet do 14 dnů.

V případě zájmu umíme od Vás zboží odebrat i my. Cena za dopravu se účtuje 10-15% z ceny zboží (záleží na vzdálenosti, váze a typu nábytku).

Zboží zašlete na adresu: Okružní 206, budova Krafe , 02204 Čadca - tel- 0907 505 007

 

Tato ustanovení platí pro objednávky přijaté od 20.5.2022 a nelze je uplatnit zpětně.

 

Odstoupení od smlouvy editovatelná verze.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz